Klient jest naszym Szefem

Agencja public Relations LS Media Sp. z o.o. pieczołowicie przykłada się do powierzonych przez Klientów zadań. Staramy się, aby prowadzone profile w mediach społecznościowych cechowały się kreatywnością, a zarazem przedstawiały najważniejsze cechy danego produktu lub usługi.

Każdy tekst, który przygotowujemy dla Klienta jest zgodny z zasadami SEO, zawiera wszystkie informacje na temat produktu / usługi, które zdobywamy analizując dany temat, wykorzystując do tego lekturę specjalistyczną. Dzięki temu Klient finalnie otrzymuje wysokiej jakości treść, która „wspiera” jego witrynę pod kątem pozycjonowania

Prowadzone przez nas kampanie marketingowe są przede wszystkim dokładnie analizowane pod kątem potencjalnych wyników, jakie finalnie staramy się uzyskać. Przede wszystkim zależy nam na budowaniu pozytywnego wizerunku Klienta. Współpracujemy w tym celu z mediami, wspólnie tworząc interesujące publikacje, mające na celu wzbudzenie zainteresowania czytelników – potencjalnych kontrahentów naszych Klientów. Tworzymy materiały wideo, udostępniamy produkty do testów, zarządzamy blogami firmowymi.

Public Relations
Budujemy pozytywny wizerunek, zarządzamy kampaniami reklamowymi, wspieramy pod kątem marketingowym
Wydawnictwo
Zarządzamy naszymi portalami pozyskując czytelników, wdrażamy w życie nowe projekty
Tworzenie treści
Przygotowujemy poradniki, testy sprzętu, aktualności, felietony, blogi firmowe
right_bottom_02right_bottom_01

Jak pracujemy?

Pierwszą rzeczą jest rozmowa z Klientem - analizujemy potrzeby, badamy rynek pod kątem konkurencji, sprawdzamy jak prezentuje się obecna widoczność marki w sieci. Kolejnym krokiem jest przygotowanie odpowiedniego planu działania. Przedstawiamy go Klientowi, a po akceptacji zajmujemy się pracą. Finalnie przedstawiamy raport prezentujący wykonaną pracę.

Chcesz się z nami skontaktować?

Jeśli przekonaliśmy Cię do rozmów na temat naszej potencjalnej współpracy użyj formularza kontaktowego, bądź zadzwoń do nas.